Wolne miejsce w projekcie!

Przypominamy o trwającym projekcie pn.„Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja” w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Realizacja projektu rozpoczęła się 01.09.2022 r., a zakończy się 30.11.2022 r. Pozostało ostatnie wolne miejsca! To już ostatni moment na złożenie niezbędnych dokumentów, aby móc skorzystać z darmowych usług opiekuńczych.

Przypomnijmy najważniejsze warunki udziału w projekcie: do projektu mogą zgłaszać się osoby zamieszkujące na terenie miasta lub gminy Inowrocław, w tym zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w tym osoby dotknięte skutkami  wystąpienia COVID -19.

W ramach projektu realizowane są usługi opiekuńcze w dni powszednie oraz soboty, niedziele i święta w miejscu zamieszkania UP. Ilość miejsc w projekcie jest ograniczona. Rekrutacja odbywać się będzie w sposób ciągły przez cały okres trwania projektu do momentu zrekrutowania założonej liczby osób.

 

Po więcej informacji zapraszamy do  Spółdzielni Socjalnej „Twoje Smaki” ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław lub do kontaktu tel. 733-666-364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: