O NAS

Twoje Smaki to kwintesencja kuchni polskiej, ale od pewnego czasu bazująca także na kuchni europejskiej.

Wprowadzamy nowe smaki, gdzie najwyższej jakości produkty spotykają doświadczenie i tradycyjne, sprawdzone przepisy... Lecz niekiedy "szalejemy" i dzięki temu na bazie wielu prób komponujemy dla Państwa menu, które aktualizujemy co kwartał. Wykorzystujemy tym samym "dobra ogrodu"... pachnące sezonowe owoce, warzywa.


Twoje Smaki to smak znany z rodzinnego stołu. To wreszcie profesjonalna i miła obsługa, atrakcyjne ceny i elastyczność, dzięki której jesteśmy w stanie zadowolić każdego Klienta.
 

Założycielami Spółdzielni Socjalnej Twoje Smaki są Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Kobiet w Żninie oraz Fundacja Hodowców Białej Gęsi we Wróblach.

 

Najważniejsze, że podstawę kadry stanowią zaangażowane i związane z szeroko pojętą sztuką kulinarną. Warto podkreślić, iż chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, chcącymi wejść w świat gastronomii (m.in. Współpraca z Zespołem Szkół im. Marka Koatńskiego w Inowrocławiu).


OFERUJEMY:
• dania kuchni polskiej i europejskiej
• obiady abonamentowe
• catering z dowozem
• organizację imprez firmowych
• organizację imprez okolicznościowych
• obsługę imprez plenerowych
• wieczorki tematyczne

Szerszych informacji na temat oferty udziela manager restauracji, pod numerem telefonu:
733 666 364 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 52 526 20 70
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:
 
 
 

 

Zobacz gdzie się znajdujemy: