Kilka informacji o trwającym projekcie

Przypominamy o trwającym projekcie pn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław” w terminie od 01.06.2022 r. do 31.08.2022 r. Projekt realizowany  jest  w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Uczestnicy projektu korzystają z  bezpłatnych usługi opiekuńczych, świadczonych w ich miejscach zamieszkania  

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych, świadczonych w interesie ogólnym, poprzez zapewnienie świadczenia usług opiekuńczych 10 osobom fizycznym zamieszkującym na terenie miasta i gminy Inowrocław w powiecie inowrocławskim, w województwie kujawsko-pomorskim, dotkniętym skutkami COVID-19, w szczególności osobom zagrożonym ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w okresie 3 miesięcy realizacji projektu. Cel projektu "Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław" doprowadzi do zwiększenia liczby świadczonych usług opiekuńczych oraz środowisk, w których te usługi są świadczone w mieście i gminie Inowrocław, a tym samym zgodny jest z celem programu i celem projektu grantowego.

 

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: