Zwolniło się miejsce w projekcie!

Spółdzielnia Socjalna od 01.09.2022 r. realizuje projektpn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja” w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO ”. W ramach w/w projektu oferujemy bezpłatne usługi opiekuńcze. Kryterium decydującym o przyjęciu do projektu jest:

- zamieszkiwanie na terenie miasta lub gminy Inowrocław,

- bycie osobą zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, dotkniętą skutkami wystąpienia COVI-19.

Osoba spełniająca powyższe kryteria ma możliwość skorzystania z bezpłatnych usług opiekuńczych zarówno w dni powszednie jak i soboty, niedziele i święta. Usługi świadczone są przez wykwalifikowane opiekunki w miejscu zamieszkania Uczestnika projektu.

 

Po więcej informacji zapraszamy do  Spółdzielni Socjalnej „Twoje Smaki” ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław lub do kontaktu tel. 733-666-364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: