Zapraszamy do skorzystania z usług opiekuńczych świadczonych na terenie miasta i gminy Inowrocław

Przypominamy, że Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki” z siedzibą przy ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław realizuje projekt pn.  „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja” w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO ”,  w terminie od 01.09.2022 r. do 30.11.2022 r.

Celem projektu jest zwiększenie dostępu do wysokiej jakości usług społecznych, świadczonych w interesie ogólnym, poprzez zapewnienie świadczenia usług opiekuńczych 12 osobom fizycznym zamieszkującym na terenie miasta i gminy Inowrocław, dotkniętym skutkami COVID-19, w szczególności osobom zagrożonym ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w okresie 3 miesięcy realizacji projektu.

W ramach projektu realizowane będą usługi opiekuńcze w dni powszednie oraz w soboty, niedziele i święta w miejscu zamieszkania Uczestnika Projektu. Usługi opiekuńcze świadczone będą bezpłatnie. Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły przez cały okres trwania projektu do momentu zrekrutowania założonej liczby osób.

 

Więcej informacji w Spółdzielni Socjalnej „Twoje Smaki”

ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław

tel. 733-666-364

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: