Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia projektu

To już ostatni miesiąc realizacji projektu pn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja” w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Przypominamy, że projekt zakończy się 30.11.2022 r. W ramach w/w projektu świadczymy bezpłatne usługi opiekuńcze dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących na terenie miasta lub gminy Inowrocław, dotkniętych skutkami wystąpienia COVID-19. Uczestnicy projektu otrzymują wsparcie m.in. w zakresie pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych (żywieniowe, gospodarcze, organizacyjne), opieki higienicznej, pielęgnacyjnej (mycie, zmiana bielizny osobistej, pościelowej, słanie łóżka), pielęgnacji zaleconej przez lekarza, np. masowanie, oklepywanie, nie wchodzących w zakres usług specjalistyczne, zapewnienia / ułatwienia kontaktów z otoczeniem, z rodziną, środowiskiem lok. (organizacja wyjść z mieszkania, zaspokajanie potrzeb duchowych, w tym religijnych, kulturalno – rekreacyjnych) oraz inne czynności wynikające z indywidualnych potrzeb osoby starszej.

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: