Potrzebujesz profesjonalnej opieki ? Zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja”, osoby potrzebujące wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, co oznacza ze Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów świadczenia usług opiekuńczych.

Zakres usług opiekuńczych świadczonych w miejscu zamieszkania obejmuje w szczególności.: -pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych(żywieniowe, gospodarcze, organizacyjne) -opiekę higieniczną, pielęgnacyjną (mycie, zmiana bielizny osobistej, pościelowej, słanie łóżka) -pielęgnację zaleconą przez lekarza, np. masowanie, oklepywanie, nie wchodzących w zakres usług specjalistyczne -zapewnienie / ułatwienie kontaktów z otoczeniem, z rodziną, środowiskiem lok. (organizacja wyjść z mieszkania, zaspokajanie potrzeb duchowych, w tym religijnych, kulturalno – rekreacyjnych) -inne czynności wynikające z indywidualnych potrzeb osoby starszej.

Usługi świadczone są przez wykwalifikowane opiekunki, posiadające wiedzę i umiejętności w zakresie opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zamieszkiwanie na terenie miasta lub gminy Inowrocław oraz bycie osoba zagrożoną ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, dotkniętą skutkami wystąpienia COVID-19.

 

Zapraszamy do kontaktu ze Spółdzielnią Socjalną „Twoje Smaki” ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław lub do kontaktu tel. 733-666-364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: