Kilka słów o trwającym projekcie

Uprzejmie informujemy, że jesteśmy w trakcie realizacji projektu pn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław II edycja”w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO”. Za realizację projektu odpowiada Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki” z siedzibą przy ul. Dubienka 2, 88-100. Uczestnicy projektu korzystają z bezpłatnych usług opiekuńczych świadczonych w dni powszednie, soboty, niedziele i świętą w terminie do 30.11.2022 r.

Łącznie udzielonych zostanie 1220 godzin usług opiekuńczych w dni powszednie, soboty, niedziele i święta min. 12 mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego w związku z przeciwdziałaniem skutkom COVID-19. Ponadto, celem projektu jest zapewnienie kontynuacji zatrudnienia dla opiekunów/ek oraz dostępu do dofinansowanych usług opiekuńczych, w szczególności dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Powyższy cel zrealizowany zostanie w okresie 01.09.2022r. - 30.11.2022 r.

 

Po więcej informacji zapraszamy do  Spółdzielni Socjalnej „Twoje Smaki” ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław lub do kontaktu tel. 733-666-364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: