Dokumenty do pobrania

Informujemy o możliwości pobrania dokumentów drogą elektroniczną do udziału w projekcie pn. „Pogodna Jesień w mieście i gminie Inowrocław” w ramach projektu grantowego współfinansowanego ze środków EFS  pn.: „Inicjatywy w zakresie usług społecznych realizowane przez NGO ”, w terminie od 01.06.2022 r. do 31.08.2022 r. Formularze zgłoszeniowe wraz z niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi kwalifikowalność uczestnictwa w projekcie (zaświadczenia/ew. oświadczenia) można składać osobiście, pocztą tradycyjną i elektroniczną:
Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki”, ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław, tel. 733-666-364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

files/Formularz_zgoszeniowy.doc

files/Zaswiadczenie_lekarskie.docx

Restauracja "Twoje Smaki"

 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +48 733 666 364
 ul. Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
otwarte: pn-pt 9:00 - 17:00
 
Znajdź nas:

Informacja PFR

Beneficjent oświadcza, że zgodnie z § 14 ust. 1 lit. i) Regulaminu dopełnił obowiązku umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz zobowiązuje się utrzymywać tę informację przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych).

Zobacz gdzie się znajdujemy: